У Київській міській раді обговорили питання міжмуніципального співробітництва Києва та польських міст

Tool items

У Київській міській раді обговорили питання міжмуніципального співробітництва Києва та польських міст. Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко сьогодні, 07 березня, провів робочу зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким.

Як зазначив Володимир Бондаренко, з перших днів повномасштабної війни Польща є надійним партнером нашої країни та прихильником вступу України до ЄС та НАТО.

«Україна та Польща мають багаторічні відносини, і зараз цей зв’язок став тільки сильнішим. Налагодження міжмуніципального співробітництва з польськими містами надасть можливість разом розв'язувати складні проблеми, з якими місто не може впоратись самостійно в умовах війни. Необхідно компенсувати не тільки час на відновлення столиці та нашої країни вцілому, а й отримати нові європейські технології, рішення та експертизи за ті два роки, які ми фактично втрачаємо у розвитку через повномасштабну війну. Київ відкритий до співпраці з усіма муніципалітетами, які готові допомогти побороти економічні, соціальні та екологічні наслідки війни», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради подякував за колосальну допомогу, яку Україна отримує від Польщі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь