Валентин Мондриївський: У Києві стартував освітній фестиваль управлінської майстерності Kyiv EdFest

Tool items

Із 25 до 29 жовтня у столиці триватиме освітній фестиваль управлінської майстерності Kyiv EdFest’autumn21. Він пройде у змішаному форматі, а основна кількість заходів відбудеться в онлайні. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Поки столичні школярі відпочивають на осінніх канікулах, освітяни мають можливість підвищити рівень своїх знань, відвідавши практикуми, майстер-класи, лекції та тренінги у рамках вже традиційного фестивалю Kyiv EdFest. Організатором заходу, що проходить шостий рік поспіль, є Департамент освіти і науки Києва», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, цього року для участі у заходах надійшло понад 800 заявок. Учасниками стали вихователі, вчителі, керівники гуртків, майстри, викладачі, психологи та управлінці – освітяни, які прагнуть постійного розвитку.

«Організатори підготували майже сотню заходів на різну тематику: цифровізація, психологічні аспекти, мотивація учнів, сертифікація учителів, інклюзія, освітня комунікація, академічна доброчесність, лідерство та інші актуальні теми сьогодення. Спікери говоритимуть про особистий бренд учителя у соціальних мережах, поділяться лайфхаками щодо створення коротких медіатекстів за новим правописом та розглянуть інструменти запобігання дискримінаційним проявам», – зазначив Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)