Віталій Кличко привітав комунальників з професійним святом та вручив відзнаки міського голови і Міністерства оборони України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітав столичних комунальників та вручив грамоти й відзнаки міського голови і Міністерства оборони України.

«Ця зима була найважчою, бо тривала в умовах війни і постійних атак російських варварів на критичну інфраструктуру країни та Києва. Ворог цілив у наші теплові та електростанції, обстрілював житлові будинки, лікарні, школи та садочки. Хотів залишити столицю без води, тепла і світла. Але завдяки вашій відданій та злагодженій праці зробити це варварам не вдалося. Комунальні служби не припиняли оперативно відновлювати пошкоджені об’єкти, повертаючи киянам життєво важливі послуги. На жаль, іноді ціною власного життя. Бо ви працювали і під обстрілами, і одразу після них – коли ще все палало», – наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що сьогодні більше тисячі працівників житлово-комунального господарства столиці захищають нашу державу в Збройних Силах України та в Територіальній обороні. 

«Частина ваших колег у лютому 2022 року пішли захищати Україну. А ви – обмеженими силами – забезпечували життєдіяльність столиці. Навіть у найгарячіші перші місяці війни в Києві щодня прибирали вулиці й двори, вивозили сміття. Не припиняли постачання води й тепла, утримували дороги, доглядали зелені території», – сказав мер столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що за час цієї жахливої війни місто стало сильнішим і готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій. Київ на сьогодні створив запас резервних джерел енергопостачання – генератори та пересувні мобільні котельні. Оснастив найбільшу мережу пунктів обігріву для містян. Це стало можливим і завдяки великій підтримці міжнародних партнерів – різних країн та міст-побратимів, які забезпечили столиці необхідну гуманітарну допомогу.

Масштабною є допомога і міжнародних фондів та організацій. Таких, наприклад, як USAID та UNICEF. До речі, UNICEF за час війни передав Києву 31 генератор. Резервні джерела живлення місто застосовує при екстрених відключеннях електрики на водопровідних об’єктах. Завдяки роботі цього обладнання безперебійно постачається вода навіть в умовах відключення світла для понад 320 тисяч киян.

Мер Києва висловив подяку присутньому на заході начальнику відділу водоспоживання, санітарії та гігієни води UNICEF Ukraine Ніколасу Осберту.

Віталій Кличко з нагоди професійного свята вручив столичним комунальникам почесні грамоти та подяки Київського міського голови, а також відзнаки від Міністерства оборони України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь