Постанова № 239

Про реєстрацію довіреної особи кандидата Смірнової Мирослави Михайлівни в депутати Київської міської ради на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради

25 жовтня 2020 року

 

12 жовтня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшло подання від кандидата Смірнової Мирослави Михайлівни в депутати Київської міської ради, висунутої Київською міською місцевою організацією Політичної партії «УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на чергових виборах 25 жовтня 2020 року, разом з іншими документами, щодо реєстрації довіреної особи Камінського Олександра Олександровича, Піліпенка Дмитра Олександровича.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої, п’ятої, шостої, сьомої статті 238 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати довірених осіб кандидата  в депутати  Київської міської ради Смірнової Мирослави Михайлівни від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року Камінського Олександра Олександровича, Піліпенка Дмитра Олександровича.

2. Видати посвідчення довірених осіб кандидата Смірнової Мирослави Михайлівни в депутати Київської міської ради від Київської міської місцевої організації Політичної партії «УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 Камінському Олександру Олександровичу, Піліпенку Дмитру Олександровичу.

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                          (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії  ________________   О.ШОКІНА

                                                                                                             (підпис)                       

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки