Первинні вкладки

Розпорядження заступника міського голови – секретаря Київської міської ради

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ -

СЕКРЕТАР КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

       

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

           07.06.2023                  120            

 

Про формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді

 

Відповідно до статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ», рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4010/4051 «Про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді»:

 1.  
 2. 1. Розпочати формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді (далі – Київська міська молодіжна рада).
 3. 2. Затвердити календарний план формування першого складу Київської міської молодіжної ради, що додається.
 4. 3. Утворити конкурсну комісію для формування першого складу Київської міської молодіжної ради та затвердити її персональний склад, що додається.
 5. 4. Затвердити Порядок формування першого складу Київської міської молодіжної ради, що додається.
 6. 5. Уповноважити управління з питань розвитку механізмів прямої демократії та міжнародного співробітництва у сфері розвитку місцевого самоврядування секретаріату Київської міської ради:
  1. 5.1. здійснювати організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Київської міської молодіжної ради, створювати належні умови для її роботи;
  2. 5.2. організовувати та проводити навчання членів Київської міської молодіжної ради;
  3. 5.3. оприлюднити на офіційному вебсайті Київської міської ради оголошення про початок формування першого складу Київської міської молодіжної ради;
  4. 5.4. здійснювати прийняття та попередній розгляд поданих документів для формування першого складу Київської міської молодіжної ради;
  5. 5.5. підготувати розпорядження Київського міського голови про затвердження персонального складу Київської міської молодіжної ради;
  6. 5.6. залучати за погодженням із заступником міського голови – секретарем Київської міської ради інші структурні підрозділи секретаріату Київської міської ради для виконання повноважень, передбачених цим розпорядженням.
 7. 6. Довести це розпорядження до відома суб’єктів, передбачених пунктом 18 Положення про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді, затвердженого рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4010/4051 шляхом його офіційного оприлюднення у порядку, визначеному законодавством України.
 8. 7. Скасувати розпорядження заступника міського голови – секретаря Київської міської ради від 15.02.2023 № 20 «Про організаційно-правові заходи формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді» як нереалізоване.
 9. 8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник міського голови –

секретар Київської міської ради                            Володимир БОНДАРЕНКО

 

 

Розширений пошук

 • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
 • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
 • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
 • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»
 • Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств, що віднесені до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
 • Про затвердження тарифів на соціальні послуги на 2024 рік
 • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Олександра Кониського, 4а у Шевченківському районі м.
 • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЖК СТАРОНАВОДНИЦЬКИЙ» договору оренди земельної ділянки від 26 грудня 2012 року № 82-6-00682 (зі змінами) для будівництва та експлуатації житлового будинку з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом, будівлями соціально-громадського призначення на вул. Старонаводницькій, 2-а у