Відділ забезпечення відкритості діяльності Київської міської ради

Посадові особи

Курпас Олексій Сергійович (Начальник відділу)
Малиновська Олександра Сергіївна (Заступник начальника відділу)
Руданецька Софія Юріївна (Головний спеціаліст)

Адреса і телефон

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 408
Телефон: 202-76-95

Файли

Основні функції та напрямки роботи: 

Основними завданнями відділу забезпечення зв’язків з громадськістю Київської міської ради управління забезпечення діяльності заступника міського голови – секретаря Київської міської ради є:
  Забезпечення відкритості та прозорості діяльності Київської міської ради
  Здійснення збору, аналізу, обробки інформації про діяльність Київської міської ради у засобах масової інформації (далі – ЗМІ).
  Забезпечення інформування громадськості про діяльність Київської міської ради через офіційний веб-портал Київської міської ради та ЗМІ.
  Сприяння безперешкодній діяльності ЗМІ з метою об’єктивного висвітлення діяльності Київської міської ради.

 

Відділ відповідно до покладених завдань:
  Здійснює разом з іншими структурними підрозділами заходи, спрямовані на забезпечення умов для ефективної управлінської діяльності керівництва Київської міської ради.
  Бере участь у засіданнях Президій, Погоджувальних рад, постійних комісій Київської міської ради, тимчасових контрольних комісій, нарадах, інших заходах у разі розгляду питань, що стосуються компетенції
відділу.
  Здійснює в установленому порядку розгляд звернень структурних підрозділів секретаріату Київської міської ради з питань, що належать до компетенції відділу.
  Аналізує висвітлення заходів, пов’язаних з діяльністю Київської міської ради, в публікаціях друкованих ЗМІ, інтернет-виданнях, радіо та телебаченню.
  Надає ЗМІ та громадськості методичну, організаційну, практичну та консультаційну допомогу з питань, що належать до його компетенції.
  Організовує підготовку довідкових, інформаційно – аналітичних матеріалів для участі депутатів та керівництва секретаріату Київської міської ради у нарадах, конференціях, семінарах та інших публічних заходах.
  За дорученням керівництва секретаріату Київської міської ради організовує та проводить прес-конференції, зустрічі, брифінги та інші заходи пов’язані з діяльністю Київської міської ради за участю ЗМІ.
  Забезпечує інформаційний супровід заходів за участю заступника міського голови - секретаря Київської міської ради та депутатів Київської міської ради.
  Запрошує представників ЗМІ для участі у заходах, що проводяться Київської міською радою та проводить акредитацію журналістів і технічних працівників ЗМІ шляхом їхньої реєстрації на підставі офіційного подання.
  Забезпечує організацію взаємодії депутатів та посадових осіб Київської міської ради зі ЗМІ та іншими представниками громадськості.
  За дорученням керівництва секретаріату Київської міської ради бере участь у підготовці і проведенні робочих поїздок представників Київської міської ради на міські об'єкти, до регіонів України та за кордон з метою їх висвітлення у ЗМІ.
  Забезпечує розміщення інформаційних, фото- та відеоматеріалів про діяльність Київської міської ради на офіційному веб-порталі Київської міської ради, на сторінках Київської міської ради у соціальних мережах та через розсилку матеріалів для публікації ЗМІ.
  Готує прес-релізи, прес-анонси, фотоматеріали про діяльність Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), та розповсюджує їх у ЗМІ.
  Здійснює аналіз та узагальнення інформації про ситуацію в інформаційному просторі, пов’язану з діяльністю Київської міської ради шляхом моніторингу інтернет-ресурсів та ЗМІ.
  Виконує інші функції відповідно до розпоряджень і доручень Київського міського голови, заступника міського голови - секретаря Київської міської ради.

Розширений пошук

Графік роботи

Пн-Чт 09:00 - 18:00

Пт 09:00 - 16:45

Сб-Нд вихідний

обід 13:00 - 13:45